تبلیغات
  • سبد خریدتان خالی است.

مطالب محبوب

تبلیغات متنی

فعال سازی گزینه Screen Recording در iOS11

 آموزش فعال سازی فیلم برداری از صفحه در iOS11

آموزش فعال سازی فیلم برداری از صفحه در iOS11.

در پی انتشار iOS11 به گزینه ای اشاره شد که موجب حیرت تمام کاربران iOS شد و آن هم اضافه شدن گزینه فیلم برداری از صفحه نمایش گوشی است.پیش از این اپل با به کاربردن همچین برنامه هایی در سیستم های خود مخالف بود و بخاطر همین وجود همچین برنامه هایی در اپ استور کم بوداما در iOS11 اپل این امکان رو بطور عمومی در اختیار کاربران خود قرار داده است با اینکه این گزینه در iOS11 وجود دارد اما بسیاری از کاربران راه فعال سازی و استفاده از این گزینه را نمی دانند.

برای آموزش فعال سازی فیلم برداری از صفحه در iOS11 با ما همراه باشید.


1- به Setting گوشی خود بروید

2- گزینه Control Center را انتخاب کنید

3- وارد Customize Controls شوید

4- اکنون در این قسمت با گزینه هایی روبرو می شوید که در جلوی آنها علامت های + و – است

با انتخاب + در هر کدام از این گزینه ها می توانید آنها را به  Control Center خود اضافه کنید که گزینه فیلمبرداری از صفحه ( Screen Recording) هم یکی از گزینه هاست.

contorol center

پس از فعال شدن این گزینه صفحه ی گوشی را به سمت بالا بکشید و خواهید دید که Screen Record با علامت یک دایره ی تو پر ظاهر شده است.

پس از کلیک بر روی آن میتوانید فیلم برداری از صفحه را آغاز کنید.

screen2

برای متوقف کردن آن نیز، کافیست بر روی نوار آبی کلیک کنید و گزینه ی Stop را انتخاب کنید و یا مجدداً بر روی علامت  Record کلیک نمایید.

screen rec

قبل از انتشار iOS 11 کاربران برای ضبط فیلم از صفحه نمایش دستگاه های iOS خود دو راه حل داشتند. اولین راه حل جیلبریک کردن گوشی یا آیپد بود که راه حل خوبی نبود؛ چون هر فریموری به سادگی قابل جیلبریک کردن نیست.دومین راه حل هم اتصال گوشی های آیفون و آیپد به مک بوک و ضبط فیلم از صفحه نمایش آن ها با استفاده از اپلیکیشن QuickTime بود.

مشخصات

  • منبع: موبایل رام
  • آموزش فعال سازی فیلم برداری از صفحه در iOS11

دانـــــلود

  • 56 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تبلیغاتتبلیغات